muradlog1emre

yansimalar

'TEDBİR' Aldım 'TAKDİR'den dir Diye.!.

'SEYR’eyledim 'TAKDİR’imi,

'İMAN' ettim 'KADER'ime,

'BAĞIŞ'ım bir 'SÖZ'dür,

'AZAB'ım bir 'SÖZ'.!.

'BEN DİLEDİĞİMİ YAPARIM'.!.

Diyene.! HU.!

   

'DOST'lar! Sizlere 'BAL TEKNE'mizden 'SIZAN'lardan 'TAD'ımlık sunum yapmak istiyorum. 'TAD'anlara 'ŞİFA' olsun.

       'SİZ'lere zaman zaman 'KENDİ'inizi 'TANI'manız gerekliliğini ve kendinizi tanımaya başlamaya ne zaman 'BAŞLA'rsanız 'O' durumun önemli olduğunu, 28-30 sene sürecek bir zaman diliminde ancak 'KENDİ'nizi 'TANI'yabileceğinizi yazarak anlatmaya çalışıyoruz. Herkes kendine bir 'SOR'sun ne zaman kendini tanımaya başladı?? 'SOR'gulamaya başladı?? 'İNANÇ'ları aktifleşmeye başladı ve kendini bu 'İNANÇ' içinde buldu. Burası çok önemli, çünkü bu 'BAŞLANGIÇ YAŞI'na (İnanç Astrolojisine)göre artık kendini tanıyıp 'SİSTEM'ini, 'KADER'ini bu doğrultuda değiştirmeye başlamış oluyorsunuz. Fark edemeseniz de.

       Çoğunluk artık 'ASTROLOJİK' haritalarınızı internetten veya değişik programlardan çıkartabiliyorsunuz. Yine herkes 'YÜKSELEN BURC'un ne demek olduğunu biliyor.  1.ev yükselen burcunuzdur.

    'SİZ'ler eğer 'SİSTEM'inizin 'BAŞLANGIC'ını 1. evden başlayıp astrolojik haritalarınızda size verildiği şekilde bir yaşam yaşayıp da boyut değiştirene kadar bu şekilde devam ederseniz 'CEHENNEM' tabir edilen 'ATEŞ'ten 'KENDİ'nizi kurtaramassınız..Farzedelim ki elinizde bir doğum haritanız var.! ondan istifade ederek yine aynı Astrolojik haritanın içinden 'KADER'inizi 'DEĞİŞTİR'erek 'YAŞAM'ınızı 'CENNET' tabiri ile 'MUTLU'luğa 'NASIL'?? çevirebileceğinizi anlatmaya başlayalım kısa ve öz...

      'BİZ' yetiştirici olarak 'SATÜRN'ü baz alıyoruz nedeni ise 'KİŞİ'nin 'KARİYER'ini, tüm 'UĞRAŞ'larını, 'MESLEK' yaşamını, 'POLİTİK' yaşamını, niteliklerini,  yaşamda 'İNİŞ' ve 'ÇIKIŞ'larını, 'İNANÇ'larını ve 'MADDE'ye olan 'TUTUKU'larını etkilediği yetiştirdiği için...

     Diyelim bir kişi 12-14 yaşlarında (Çoğunluk 18 yaşlarında) 'HORMON'larının da değişmeye başlaması ile 'KENDİ'ni, 'SİSTEM'ini, 'KADER'ini, 'HERŞEYİ'ni 'SORGU'lamaya başladı ve hatta 'İNANÇ' sarmalına kendini kaptırdı.. 

     Siz haritanızı alın elinize ve kendinizin değişime uğradığı zamanı bu şekilde kabul ediyorsanız 1. Evinizden itibaren her bir evi 2,5 sene olacak şekilde ilerleyin. Ta ki 12-14 yaşınıza(veya hangi yaşta size İnanç geldi ise) hangi ev denk geliyorsa orada durun..

     Genelde(12-14 yaşınızda inanç geldi diye kabul ediyorsanız) 5. ev(12,5 seneki evin) başlangıcı sizlerin 1. evi olacaktır. Yaşam artık oradan başlar sizler için. Diyelim ki:

    TOPRAK Grubundan bir gruba denk geldiniz. 'İNANÇ'ınız hep 'DÜNYA'lık üzeri gelişecektir. 'İNANÇ'lı fakat öncelik hep bu 'DÜNYA'.!!. olacaktır..
    ATEŞ  Grubuna denk gelirse 'BEN' eksenli bir 'İNANÇ' gelişecek,  'İYİLİK'sever ama sadece 'BEN'liği için  'EGO'su için olan bir inanç.. 
    HAVA Grubuna denk gelince 'İNANÇ'ları, yaşamı hep 'ÇEVRE', 'BAŞKALARI' için ve çok önemli de 'KENDİNİ KABUL' ettirmek için olacaktır..
    SU Grubuna denk düşenlerde ise 'DUYGU'ları ile hareket ederek kâh 'ACI'ma duygusu kâh 'HİS'leri derken böyle bir 'İNANÇ' ile 'KENDİ DÜNYASI'nda yaşayan bir kişilik olacaktır..

     Misal olarak kişinin doğum haritasında 1. evi (yani yükselen Burcu) 'TERAZİ' burcu iken ilerletilmiş haritada 1.evi 'OĞLAK' Burcu ve dolayısıylada yükselen Burcu OĞLAK' Burcu olmuş olur 'BİZ'im size 'ANLA'tmaya çalıştığımız.!.ve adınada 'İNANÇ ASTROLOJİ'si koyduğumuz 'KADER OKU'ma 'SİSTEM'ine göre..

     Bu İnanç Astrolojisine göre sistemi 'OKU'maya 'BAŞ'layıncada kişi Doğduğu 'AN'da yükseleni 'TERAZİ BURCU' 1. ev olduğundan 'YARDIM'sever, herkesin 'İYİ'liğini düşünen 'ÇEVRE'ci, kimseyi 'KIRMAK' istemeyen bir yapıda iken ilerletilmiş 'İnanç Astroloji'si 'SİSTEM'ine göre 1.Ev 'OĞLAK BURCU' olacağından 'KİŞİ' artık 'YARDIM' severliğini, 'İNANÇ'ını  'DİN'i KİSVE altında uygulama yoluna geçecek kısaca 'DİN'i 'İMAN'ı para pul ve 'DÜNYA'lık olacaktır..!..ama bu durumu kimse bilip göremeyeceği için 'GİZ'li kalacaktır bu yaptıkları.

Bu  konuya devam edeceğim zaman zaman inşaALLAH.. Tadımlık dedik ya!

   

    ANASAYFA         RAMAZAN-YANSIMALARI