muradlog1emre

yansimalar

'GÖR'müyorlar mı, gerçekten 'O'nlar her yıl, bir veya iki defa 'BELAya çarptırılıyorlar da sonra 'TÖVBE' etmiyorlar ve 'ÖĞÜT' alıp 'DERS' çıkarıp 'DÜŞÜNMÜYOR'lar.
 

    Değerli 'DOST'lar sizlere daha önce Venüs Rotarıyla ilgili bir yazı yazmış ve 'MAYIS AYI'nda oluşacak değişik 'Rotar'lardanda bahsetmiştim.. Bu yazımda yine önemli Gördüğüm 'JÜPİTER ROTARI' ile ilgili birkaç bilgiler aktarmak istiyorum..

   Jüpiter'in Güneş çevresinde tam bir 'TUR' yapması yaklaşık 12 yıl alır ve yaklaşık 4 ay boyunca her yıl geriye gider.Jüpiter geriye gittiğinde HAYAT'taki 'VİZYON'larınızı, İDEAL'lerinizi ve İNANÇ' sistemlerinizi gözden geçirmek iyidir.Bu yıl 14Mayıs 27°ile 12Eylül 17°leri arasında 'OĞLAK'taki 'Jüpiter Rotarı'nın bazı 'OLUMSUZ'lukları 'TETİK'liyeceğinden.!. Dikkatli 'OL'unmalı.!!!.

Not: '2008 Eylül'ünde Jüpiter Oğlakta geriye gittiğinde yüksek Faizli Mortgage Krizi yaşanmıştı.

   Jüpiter Rotarda iken 'MANEVİ', İÇ'sel 'GÖZ'lem ve DÜŞÜN'menin 'Zaman'ıdır. Büyüme ve gelişme, mutluluk ve başarı ile ilgili bazı 'SORUNLAR'la uğraşmak gerekebilir. Bu Jüpiter Rotarı sırasında kendimizi ekstra yorgun ve uyuşuk,  motivasyonumuzu kaybetmiş gibi hissedebiliriz. Gecikmeler, Ani değişiklikler, İnançlardaki değişim ve karışıklıklar olasıdır. 'İYİ' veya KÖTÜ' olabilecek.!. ancak daha yüksek GÜÇ'ü anlamak için gerekli olan belirli OLAY'larıda yaşamayı sağlar.

   Jüpiter Rotarda iken Yurtdışına yeni 'BİLGİ' ve 'KEŞİF'ler aramak için veya Turistlik bir seyahat yapmayı planlıyor hatta düşünüyorsanız eğer, bu tarihlerde ön'GÖR'ülemeyen bazı ŞEY'ler olabilir, bu herşeyin sonu değil.!. Sadece Rahat olun, Paniklemeyin, böyle bir durum Olursada Sabır ile Tebessüm edin, 'DIŞ'a doğru değil de 'İÇ'e doğru 'YÖNEL'me yaparak,'DIŞ'sal seyahatinizi 'İÇ'sele doğru yönlendirin. Ayrıca bu tarihler hem içsel hem dışsal detoks yapmaya uygundur. 'BEDEN' ve 'RUH'unu arındırmak bu tarihlerde size 'POZİTİF' kazanımlar sağlayabilir ki bu sizin 'KADER'inizdeki etki alanlarınızı (kişisel gücünüzü) genişletir. Jüpiter bedende 'KARACİĞER'i temsil eder. Bundan dolayı Diyet yapmanız veya Oruç ile Karaciğerin kendini yenilemesini sağlamanız ile de bu Rotar etkisi sonucu.!. olabilecek ön'GÖR'ülemeyen 'Sorun'ları daha kolay aşabilmenize neden olur. Zaten bu'AY' Ramazan Ayı olması hasebiyle 'ORUÇ' tutmanız kaçırılmaz bir 'NİMET'dir.. 

   Jüpiter, normal işleyişinde Cahilliğinizi ortadan kaldırarak sizi büyümeye ve bolluğa götürecek bir kaliteye sahiptir. Oysa 'ROTAR' sırasındaki bu Jüpiter, geçmiş hatalarınızı tekrar Gözden geçirmenize ve Hayatınızdaki 'OLUMLU'ları Görmenize yardımcı olur. Bu Jüpiter Rotarı, 'Siz'i 'KRİZ'e karşı koymak ve Hedeflerinize ulaşmada 'NET'lik kazanmanıza yardımcı olmak için yeni bir bakış açısı getirebilir.. Belki de zorlukları kabul etmenizi ve hedeflerinizi Maddi başarıya hizalamanızı sağlar

   Jüpiter Rotarından En Çok Etkilenenler; Büyükbaş hayvanlar, Hisse senedi yatırımcıları, Cemaatler, Örgütlü Dinlerde yer alanlar, Seyahat endüstrisinde yer alan kişilerdir.

    Bu sistemde herkes bir mücadele içinde olup arada bir 'KÖTÜ' günler geçirebilir, ancak 'YAŞAM'ın daha 'MUTLU' kısımlarına geri dönebilmek için olan 'YOL'u bulmak ve 'YAŞAM'la ilgili olan her durumda, herkesin 'ÖZGÜR İRADE'sine sahip olması çok önemlidir. Negatiflere takılmak yerine pozitiflere odaklanmak, bir şey geliştiğinde Onun etrafındaki her şey de gelişir gerçeğini unutmamak gerekir. Belli bir ölçüde Dünyada nasıl davrandığınız veya davranacağınız, kısaca 'SEÇİM'leriniz belirleyici olacaktır.. Son zamanlarda, seçeneklerinizin çoğu değişti. Aldığınız bazı kararlar, standart yaşam şekliniz olan ne varsa artık sisteminizde değil. Bu güncel olaylar sırasında bunalmış, 'STRES'li veya 'KORKU'yla dolu olabilirsiniz.

    'OĞLAK' burcundaki Jüpiter Rotarı, yaşamak istediğiniz hayatlar ve yaratmak istediğiniz deneyimler hakkında karar vermenizi ister. Oğlak enerjisi tamamen sebep ve sonuç ile ilgilidir. Eğer çok çalışıp çabalanılırsa ancak bu Rotar rahat geçilir.

     Sonuçta Jüpiter Rotarı, geçmişte terk etmiş olduğunuz çalışmalara geri dönmek veya eskiden sahip olduğunuz bir inanç sistemine 'İÇ'sel olarak yeniden bağlanmak için mükemmel bir zamandır. Maneviyatınızı yeniden keşfetmekle hem küresel hem de bireysel Kaderinizi  holografik olarak değiştirdiğinizin 'FARK'ında 'OL'un.. Artık Stres ve Korku'dan uzak herAn'ınız 'MUTLU' olarak içselliğinizde 'ÖZ'ünüzle 'ÖZGÜR'ce 'YAŞA'yın.!!!!....

    ANASAYFA         RAMAZAN-YANSIMALARI