muradlog1emre

yansimalar

Kendini 'HAYAL-DÜNYAN'da aldatma.!.

Gördüklerini, yaşadıklarını 'YORUMSUZ' olarak değerlendir.!.

   Her’AN’ı öğrenerek 'EGO'ndan uzak bir şekilde,

'İLİM' nerede 'OL'ursa olsun al.!.

'DAR' bölgenden 'KENDİ'ni kurtar.!.

'HEDEF'inden 'SAPMA'dan 'YOL'una devam et.!.

 

         Değerli 'DOST'lar bu yazımda sizlere Yaşamımızdaki her'AN'ın 'KARE' 'KARE' Resimlerden 'OL'uşmuş bir Film olduğunu ve bu Filmlerin her Birinin ayrı ayrı kareler ile Oluştuğunu ve bu Karelerin yanii 'AN'ların önemini anlatmaya çalışacağım.

         Bu Boyutta Her Kişi yaşadığı süreçte Kendi Filmini Kendisi Yapmaktadır.. Her birimin karesi kendinde oluşmakta, yine bu kare-kare oluşturulmuş Resimlerin hızlandırılmış şekli ile oluşmuş Film.!. bu boyutun son 'AN'ında 'SEYR'edildiği Anda hangi Tip Film olduğu 'O' 'AN' anlaşılmaktır.. Bazılarının Filmi Komik, bazılarının ki Aksiyon, Kiminin korku, Kiminin eşkiya veya kovboy, Kiminin de belki uzaylı film. Say sayabilirsen. Kiminizinde belki dini filmler misali falan filan. Bu sadece Kendinizin hazırladığı filmler..

          Burada bir hususa dikkat çekmek isterim 'DOST'lar.!.SonAn da Seyredilecek Olan 'FİLM'ini sakın Ölümü Tadacağın ANa bırakma..Bu yazdığımdan 'O' anlaşılmasın.. Bizim esas sizlere anlatmak istediğimiz herANda 'AN' yaşayıp 'O' Anın 'SON' Anında Filmini Seyretmeniz.. HerAN 'ALLAH'ın ‘EL-ADL‘ Esması gereği hesabınızı görmeniz..

          Oy oy oy.. Ne hoş bir Alem.. Bu ne güzellik.. Kendi filmini yapıyorsun.. Son anda onu 'SEYR'ediyorsun.. Hayret makamının ortaya çıkması son 'AN'da. Cezalandıran yok, Sen bunu bunu yaptın ey filanca yannnnnn diyen yok.. Adalet var.. Sen yaptın filmini.. Aksiyon, Korku, Eşkiya veya Kovboy filmi.!. Son 'AN' da da 'SEYR'ediyorsun.. Sonucuna da sen katlanacaksın 'DOST'um..

          Sistemin senin için istediklerini,yani Tek kare içindeki senin karelerini sisteme uygun oynatabilecek durumda yine sistemin istediği gibi yapsan,'AN YAŞAM'ında.!. Yap denileni.!. herAN Yaşamını ona uygun hazırlasan, kare-kare Resimlerin olsa, Son'AN'da hızlandırılmış Resimlerin 'SONUCU'nda ki 'FİLM'inde güzel ve Hoş olur.. Kimseye kötülük düşünmesen?? Yaradanı 'SEV'sen Her'AN'.. Sana yaşamında ara ara kötülükler isabet etmiş 'OL'duğunda bile 'YARADAN'a sığınıp 'OLAY'ları 'YORUMSUZ' yaşamaya çalışsan.. 'O' zaman son 'AN'daki filmin 'Seyr' hali ne hoş olur biliyor musun..

          Ne hoş bir 'SİSTEM' muazzam bir 'YARADAN'.. Sadece 'SEV'ilesi bir 'ALLAH'.!. HerAN.. Nereye başını çevirsen onun 'VECHİ'ni görürsün.. 'SEVER'sen.!. HerAN mutlusun. Bu durumda ne hesap kalır ortada ne 'CENNET' ne 'CEHENNEM'.. HerAN ayrı bir Şan, Hesabın kitabın sadece 'SEVGİ' olur..'O' durumda da hesabını kapatırken 'SEVGİ'.!.ile 'AÇ'arken yine 'SEVGİ' ile olur.. 'SEVGİ' her tarafını kaplar..'DÜNYAN', 'BEN'liğin, Çoluk-Çocuk, Eşin, İşin yok olur. Artik herAN Sevgi ile oluşturulan karelerde Görünen devamlı sevgi olur.. Gönlün çoşar..Gönüller feth olunur..Ortalık her yer herAN 'MİS'ler gibi kokar.

          Ey İman edenler.!.Her'AN'ki 'OLUŞ'lardaki 'OLUŞ'lara teslim olun..İman edin.!. 'YAP' denileni 'YAP'ın, 'RAHAT', 'SÂKİN' olun, kendinizi  bırakın sistemin işleyişine Yorum yapmadan..'KUL'luğunuzu yaşayın kısaca.. Size birşey isabet ettiğinde de o'AN' isabet eden ister 'HAYR'lı gibi gözüksün, ister 'HAYR'sız gibi 'FARK'etmez her ortamda 'ELHAMDULİLLAH' diyebilin.. Eğer diyebiliyorsanız ne 'MUTLU' size. 'BirAN' sonraki 'Resim Kare'nizin.!.'Allahın Sistem'ine uygun Kareler den olması ve Allahın sistemi üzeri 'OL'uşturduğunuz ve 'OL'uşturacağınız 'FİLM'inizi  son'AN' güzel 'SEYR'etmeniz, her'AN' 'MUTLU' 'OL'manız  'SİZ'lere 'Nasib' 'OL'sun Dileklerimle..

    ANASAYFA         RAMAZAN-YANSIMALARI