muradlog1emre

yansimalar

Kişi 'KENDİ YAŞANTISI'nda (Kendi kitabında) sistemi,
'DOĞRU' 'OKU'yabilirse ona tüm 'SIR'lar 'AŞİKAR' olur.
Her kişinin 'KURAN'ı, 'DİNİ' 'KENDİN'dedir.

'O'nun için Sizin 'DİN'iniz size, benim 'DİN'im 'BANA'dır.
'İLİM' de derinleşmiş olanlar, Biz ona 'İMAN' ettik,
 Bütün ayetler 'RABB'imizdendir derler.
Bunu ancak 'AKIL' sahibi olanlar Düşünüp 'ÖĞÜT' alır..           Bu yazımda 11 Mayıs - 26 Haziran arası 'VENÜS ROTARI' 'GERÇEK'leşeceğinden bu konuda sizleri bilgilendirmeyi uygun buldum.

            İlk önce bu Rotar kişide ne gibi durumlar ortaya çıkartır onunla başlıyalım.Tabii ki sizlerin Doğum Haritanızda ki Venüsün nerede 'OL'duğu nun bilinmesiyle birlikte, diğer gezegenlerinde (Saturn,Mars,Ay,Neptün) Venüsle olan 'AÇI'ları da önemlidir.. Kare-Karşıt açılarda sıkıntılı durum söz konusu iken, 60-120 lik açılarda olumlu gelişmelerin yaşamınızda olabilirliği mevcuttur.

           Bu 'VENÜS ROTARI'nın bir etkisininde daha önceki yıllardaki 'VENÜS ROTARI' ile benzerlik göstermesidir. Venüs 2004 yılının Mayıs-Haziran ile 2012 Mayıs-Haziranında Venüs Rotarı yapmıştı. Sizler bu yıllardaki durumunuzu  dikkatlice inceleyin.!.'VENÜS ROTARI'na bağlantılı 'TEKRAR'lanmaların 'OLACAĞI'nı 'BİL'menizde fayda vardır..

           'VENÜS RÖTARI' sizlerde eskiden kalan 'AN'lardaki güzellikleri ortaya çıkarıyorsa ne 'MUTLU' size, eğer geçmiş 'AN'lardaki 'HATA'ları ortaya çıkarıyor da onu eşelemeye meyilli bir durum çıkarıyorsa bilin ki sonu 'HÜSRAN'dır. 'Zerre kadar kini olan kişi Cennet’e giremez.' Her 'AN'ı dolu-dolu yaşayan, 'SELAM' ismini yaşayan kişi bu Rotardan etkilenmez. Seven sevilir demiştik. Sevgi 'ÖZ'de olur ve yaratandan dolayı yaratılan her şey sevilir. Bu Rotar da gerçek sevgi ile menfaat sevgisi kesinlikle ortaya çıkar. Ayrılıklar (eş, dost, iş ortaklığı ve arkadaşlıklarda) çokça görülür.

          Şu an ki Venüs Retro’su ile gizli düşmanlıklar ortaya çıkar dikkatli olunmalı.!Özden gelen gizlilikleride bu kategoride değerlendirebilir de kendin ile yüzleşebilirsen 'GEN'lerinden geleni, gelecek 'NESİL'lere taşımazsın. Dosdoğru yolda 'NESİL'lerin olur. Ata 'GEN'i, çevre faktörü, 'İNANÇ' kopyasından neslini kurtar daha vakit varken. Dedi-Koduyu, Korkuyu, taklidi, 'BEN'liği bırak. 'ÖZ'üne kulak ver. 'O' seni doğruya ulaştıracaktır.

    Konumuz 'VENÜS' Olduğundan ve Boğa Burcunun yöneticisi olmasından dolayı Boğa Burcundaki 'URANÜS'de önem kazanmaktadır.
    'URANÜS' 2018'in ikinci yarısında Boğa Burcuna giriş yapmış ve 2025 yılına kadarda burada kalacağından 'VENÜS ROTARI' ve yaptığı diğer gezegenlerle olan pozisyonu da  extra bir önem taşımaktadır.
    'PLUTO' 25 Nisan-6 Ekim arası Oğlak Burcunda geri hareketinde olup,
    'SATÜRN'de 9 Mayıs-30 Eylül arası Kova Burcunda 'ROTAR'a devam edecektir..
    5 Haziranda 'PARÇALI AY' Tutulması vardır.
    21 Haziranda da 'PARÇALI GÜNEŞ' Tutulması İkizler Burcunda gerçekleşecek ve Yöneticisi 'OL'an;
    'MERKÜR'ünde 17 Haziran-13 Temmuz arası 'ROTAR'ı gerçekleşecektir..
    'JUPİTER'in 13 Mayıs-14 Eylül arasındaki 'ROTAR'ı bazı 'OLUMSUZ'luk larıda tetikliyeceğinden dolayı 'AMAN' Dikkatli 'OL'un diyoruz..

         Tüm bunları harmanlamaya çalışırsak; 'Ekonomi ve Düzen bozulmaları', 'Kafa Karışıklıkları', Tüketim, Para Piyasaları, Büyük Davalar, Sevgide Kafa Karışıklıkları, Ayrılıklar, Dedi-Kodular, Kıskançlıklar, İntiharlar, Yaşanılan bu Zaman içinde bulunulan durumlardaki sorunlarla mücadele etmeler, İş-Güç Kayıpları, takıntılar, Sapmalar, Sapıklıklar, Depresyonlar, Alerjik vakaların çoğalması ile daha başka başka durumların gerçekleşmesi kaçınılmazdır..

       Bu 'OLUMSUZ'lukların getirisi olan durumlar sizlere 'DIŞ'sallığınız daki 'GÖR'ünenler şeklinde 'OL'acağından 'SİZ'ler.!. şimdiye kadar Anlatılmak istenilenleri uygulamayı seçerseniz eğer bu 'OLUMSUZ'lukları en aza indirebilmeyi ve sadece 'İÇ'selliğinizdeki 'GÜZEL'liklerin 'GÖR'ünenlerini idrak ile etkilenmeden bu sürecleri geçirebilmeyi becerebileceksiniz.. Zaten yukarıda da yazdıklarımda 'ANLA'şılması 'GEREK'liliği üzeri 'SİZ'lerin kendinizi 'BEN'likten  kurtarıp 'ÖZ'ünüze yönelmeniz, zerre kadar 'KİN'iniz bile olsa terketmeniz, 'KORKU'larınızdan emin olarak herşeyin, 'Yaradan'dan 'OL'duğunu herAN hatırlamanız, Her Hücrenize yaklaşımınızın 'SEVGİ' ile olması sonucunda da 'MUTLU'luğu yakalıyabilmeniz Temennimizdir..

    'VENÜS ROTARI'nda herkese gerekli 'OL'an 'TEK' şey 'SEVGİ'dir.  Onu açığa çıkartmanız Dileklerimle 'SEVGİ'niz her Hücrenize 'AYNA' 'OL'sun' yine 'SEVGİ'niz Size Dönsün...

    ANASAYFA         RAMAZAN-YANSIMALARI