muradlog1emre

yansimalar

Hz.'HIZIR' ile Hz.'İLYAS'ın 'BULUŞMASI'na 'HAZIR'mısınız? Bu Seneyi 'ÖZEL' yapan ise 'RAMAZAN'a denk gelmesi.
Her Geceyi 'KADİR' her 'GÖR'düğünü 'HIZIR' 'BİL'irsen 'Kadir Gecesi'ne de Kavuşursun 'HIZIR''a da
'SÖZ'ünü iyi 'ANLA'yın.!   
 

Değerli 'DOST'lar sizlere daha önceki yazılarımda 'İnanç Astroloji'siyle sisteminizi 'OKU'yarak, 'KENDİ'nizi 'TANI'manızda 'FAYDA'sı olabilmesi için bilgiler sunmuştum, tabii o konuyu daha ileriki yazılarda detaylı olarak açıklıyacağım nasip ölçüsünde. Bu yazımda da  seneler önce sizlere anlattığım normal Astrolojiyi okuma sisteminin tersi yanii tersten okuma sistemini anlatmaya çalışacağım..

Normalde 'Horoskop'ların Başlangıcı 1.ci, 2.ci, 3.cü, 4.cü, vs.vs ev olarak değerlendirilir ve her evden geçen gezegenlerin verdiği etkilere bakılır ona göre sistem 'OKU'nurdu..O günlerde sizlerde daha değişik etkiler açığa çıkabilmesi düşüncesiyle bu sistemide sizlere anlatmıştım.Tabii bu anlattıklarım tamamen bana ait olan açılımlardır ki kimseyi bağlamaz! Sizlere sadece bir bilgi babında.!.'SİSTEM'de böylede 'KADER'in 'Oku'na bilindiğini sizlere aktarmaktı. Dedikya tersten Okuma sistemi. Başlıyalım Okumaya..

Öncelikle 'OKU'maya 1.ci evden başlayın.!. Bu evde 'BENLİK'ten vazgeçme durumu,'KİŞİLİK','KENDİ'ndeki olanlardan sıyrılmak ilk öncelikli, sonrasında 12.ci evden başlayıp, 11.ci ev .. 10.cu ev .. 9.cu ev .. 8.ci ev geriye Doğru gidin. Geriye Doğru yolculuk yapmak ile başlanılan 'KADER'sel yaşamındaki etkiler böylece 'OKU'narak devam ediyor.. Sırada 12.ci 'EV' var ki bu ev 'ÖZ'ündeki içindeki kendi başına kalma durumundaki 'HAL'indir. Kendi 'HAL'indeki kendin ile baş başa kalma durumundaki 'ACZ'iyetliğindir. Bu kişiye neyi getirecektir?. 11.ci evdeki arkadaşlıkları DOSTlukları.. Eğer 12.ci evde 'ÖZ'ünle muhatap olabilirsen 11.ci evdeki 'HAKK'iki 'DOST'u bulma durumu gerçekleşecek, Arkadaşlıklar pekişecektir.. Seni 10.cu ev tabir edilen 'KADER'indeki zirveye çıkartacaktır.. Orası 'İŞ'in 'AŞ'ın 'KABİLİYET'in dahili yapabildiklerin, kazandıkların, 'YAZ'dıkların, 'OKU'duk ların yeri vs.vs olarak sende açılacaktır. Bu dediklerimiz sizde gerçekleşirse eğer.!. 9.cu ev tabir edilen evde artık uzun yolculuklara geçebilinecektir. Burası çok önemlidir.! nedeni ise 'HİCRET' 'MİRAÇ' burada gerçekleşir. Buradan geçebilen kişilik eğer başarabilirse 8.ci eve geçiş yapacaktır ki burası 'ÖLÜM' evi olarak tabir edilir. 'ÖLÜM' evinde kişi fena olma yani yok olma durumuna geçecektir..'KADERİ' doğrultusunda. Eğer bunu da becerirse..7.ci eve geçiş yapacaktır ki burası 'EVLİLİK' evidir. Artık YA EVLi.!. olma durumu 'EVLIYA' olma durumu nasibi ölçüsünde gerçekleşecektir. 'NE MUTLU' o kişilere..

Kısaca tekrarlarsak Yani 1.ci evden, 12.ci eve geçebilmen için ilk önce 'BEN'likten yani kişiliğinden geçmen gerekiyor. Sonra 'ÖZ'ünle muhatap olup 'İKİLİK'ten kurtulmakla oluyor. 'BiRLİK' şuurunun oluşması ile, 'SEVGİ' ortaya çıkıyor. Artık her şeyi 'ALLAH' için 'SEV'me durumu çıkıyor. Eger 1.ci evden geriye 12.ci eve..11.ci eve doğru yolculuk yapmaya çalışır da 7.ci eve varmayı başarırsan 'EVLİ'ya olabilme durumu olur Nasibin ölçüsünde.!!

Eğer Doğum Haritana göre 1.ci evdeki normal yaşantına devam edersen.. Kişilik sende ''BEN'lik sende her şey sende katlamalı devam edecektir.. 2.ci eve yolculuk başlayacaktır.. Burası 'MADDE'yi temsil eder. Herşeyi Benlik için yapacaksındır.. Sonucunda da parayı çok 'SEV'eceksin 'DÜNYA'n için, 'ŞAN-SÖHRET','SAYGIN'lık için kullanacak ve onun peşinde koşacaksındır.. 3.cü ev.. Öğrenimin de artık o nispette olacak. Bu şekilde yaşamın sadece 'DÜNYAN' için olacaktır. Sadece 'KENDİ'n için yaşayacaksın..Oysa amaç 'KUL'luğunu ortaya çıkartmaktır.Bununda yolu Kendinden geçmeden olmaz, kendi kişilik ve benlikten geçmelisin, sonra toplumun örf adetlerinden, Çevre durumundan, Anne baba mefhumundan, Eş-dost, arkadaş, çoluk-çocuktan, her'ŞEY'den, ki ancak 'KUL'luğunu yaşamaya giden yolda ilerliyebilesin..

Tekrar kısaca anlatacak olursak 1.ci ev..2.ci ev ile devam edilen sistemde hep önde 2.ci ev vardır.!. yani 'DÜNYA'lık 'MAL-MÜLK'.! Ve SEVGİ'ler dahi onunla ölçülür.. Kim Güçlü ona boyun eğme durumu. Kim zengin ona 'KUL' olma durumu..Kişileri maddi veya manevi gücüne göre sevilir ve de son'AN'a kadar bu böyle devam eder. Bu sistemde herkes kendisindeki 'İMAN'ı çıkartmak zorunda.!. 'KUL'luğunu 'ANLA'yıp 'YAŞA'mak zorunda.!. Yaşayanda sensin sonuçta...Seçimler 'SEN'in..

    ANASAYFA         RAMAZAN-YANSIMALARI